ROTAČNÍ PEC NA PIZZU I.

print_Rev002DEF_ITAeGB_2015_MAM_CatalogoGenerale-61

Rotační pec na pizzu I.

Pec na dřevo nebo plyn s rotační pečící plochou je ideální volbou pro vytížené restaurace, které potřebují minimalizovat provozní náklady a zároveň si udržet schopnost upéct velké množství pizz.

Zobrazit celou specifikaci

Tento typ rotační pece má oproti modelu II. jen jeden vstupní otvor a je lehčí a kompaktnější. Právě díky jednomu vstupnímu otvoru má pec minimální spotřebu paliva a přitom upeče najednou 9 až 15 pizz (dle rozměru pečící plochy). 

Pizzy není nutné otáčet ani nijak hlídat. O vše se postará rotační pečící plocha a elektronika. Pizzař má tak během cca 2 minutového pečení čas na přípravu dalších pizz.

Rotační pečící plocha je vyrobena ze tří různých vrstev materiálu. Dvě izolační vrstvy a pečící plocha ze žáruvzdorného betonu mají celkovou sílu 12 cm. Fixní část pod rotační plochou je opatřena dalšími 10 cm izolační vrstvy. 

Pece s pečící plochou ⌀125 cm, ⌀135 cm, ⌀145 cm mají stejné vnější rozměry. Pro topení pouze dřevem doporučujeme zvolit typ s pečící plochou ⌀125 cm, kde je více místa pro dřevo. Pro použití kombinace dřev/plyn doporučujeme pečící plochu ⌀135 cm. Při volbě provozu na plyn je možné zvolit u menších provozoven ⌀115 cm nebo u velkých restaurací ⌀145 cm.

Pec je uzpůsobena buď pro vytápění plynem nebo dřevem, či může být upravena pro kombinaci obou způsobů. Více o možnostech provedení pece najdete v sekci "4 kroky k výběru správné pece".

Typy ovládacích panelů

dfg

Nejpoužívanější ovládací panel na kterém se může zvlášť nastavit a uložit do paměti rychlost rotace pečící plochy při sázení pizz do pece a rychlost pro pečení. Po uplynutí nastavené doby pečení se ozve zvukový signál.

printITAeGB_Def2014_MAM_CatalogoGenerale.pdf-Adobe-Acrobat-Pro

Tento jednoduchý panel "Easy" ovládaný potenciometrem umožňuje nastavení rychlosti při sázení pizz do pece a pro pečení.

touchDef

Tímto dotykovým panelem je možné ovládat jak rotaci pece, tak i plynový hořák. Displejem se ovládá:
- teplota pečení
- rychlost rotace při sázení pizz
- rychlost rotace při pečení
- čas pečení
- veškeré funkce plynového hořáku jako je např. automatické předehřátí pece

Množství pizz dle rozměru pečící plochy