ROTAČNÍ PEC NA PIZZU II.

testata_rotante1

Rotační pec na pizzu II.

Rotační pec na pizzu s dvěma vstupy je určena pro pizzerie, které upřednostňují maximální komfort při obsluze pece.

Zobrazit celou specifikaci

Tento typ je vybaven samostatným otvorem s dvířky pro pohodlné přikládání dřeva. Pec je tedy určena zejména pro restaurace, kde se bude jako palivo používat převážně dřevo.

Pizzy není nutné otáčet ani nijak hlídat. O vše se postará rotační pečící plocha a elektronika. Pizzař má tak během cca 2 minutového pečení čas na přípravu dalších pizz.

Rotační pečící plocha je vyrobena ze tří různých vrstev materiálu. Dvě izolační vrstvy a pečící plocha ze žáruvzdorného betonu mají celkovou sílu 12 cm. Fixní část pod rotační plochou je opatřena dalšími 10 cm izolační vrstvy. 

Rotační pec s dvěma vstupy se dodává s pečící plochou o průměru ⌀135 cm nebo ⌀145 cm. Pec je možné vybavit plynovým hořákem. Extrémně vytíženým pizzeriím je možné dodat pec s přídavným plynovým hořákem pod pečící plochou. Více o možnostech provedení pece najdete v sekci "4 kroky k výběru správné pece".

dfg

Nejpoužívanější ovládací panel na kterém se může zvlášť nastavit a uložit do paměti rychlost rotace pečící plochy při sázení pizz do pece a rychlost pro pečení. Po uplynutí nastavené doby pečení se ozve zvukový signál.

touchDef

S tímto dotykovým panelem je možné ovládat jak rotaci pece, tak i plynový hořák. Displejem se ovládá:
- teplota pečení
- rychlost rotace při sázení pizz
- rychlost rotace při pečení
- čas pečení
- veškeré funkce plynového hořáku jako je např. automatické předehřátí pece